Projekty

Aktuální i plánované projekty, na kterých pracuji.

Marketingintelligence.io

Marketingintelligence.io (dále jen Mi) jsem společně s Karlem Schindlerem (dříve Tlusťákem) a Markem Kobulským založil začátkem roku 2020.

Mi je v základu postaveno na know-how, které školíme v rámci Ecommerce-academy.cz a také především na zkušenostech, které jsme nasbírali za naši manažerskou, profesní i podnikatelskou praxí.

Cílem projektu je jeho zákazníkům zpřístupnit svět pokročilé datové analytiky, machine learning i data science obecně.

Nestydíme se říct, že projekt není pro každou firmu. Z poptávek si vybíráme ty, které chápou vysokou přidanou hodnotu a potenciál ukrytý jak v interních firemních datech, tak i veřejně dostupných informacích o trhu, kdy kombinací těchto dvou zdrojů (tedy interních a externích datových toků) lze nejenom získat konkurenční výhodu, ale také jako firma uspět.

Za necelý rok fungování Mi vyrostlo na více jak 10členný tým, který dokáže každý den zpracovat miliardy řádků dat pro desítky klientů z celé Evropy.

Ecommerce-academy.cz

Ecommerce-academy,cz (dále jen EA) jsem s Markem Kobulským založil začátkem roku 2019.

S Markem jsme za naši praxi z pozic specialistů i manažerů nasbírali mnoho zkušeností, které, alespoň dle hodnocení našich školení, pomohli mnoha jednotlivcům i firmám na českém trhu zlepšit efektivitu marketingových investic.

EA v rámci svých školení nabízí především technicky zaměřená analytická témata (např. školení Atribuční modelování v marketingu). Nicméně ze zkušenosti víme, že pouze technické znalosti a data pro změnu trajektorie i malé firmy zdaleka nestačí. Klíčem k úspěchu je takzvaný "change management", nebyli potřeba zahrnutí dat do každodenního rozhodování o směřování byznysu.

Po "čistě offline" školeních jsme výuku přenesli do online prostředí a v průběhu roku 2021 také začneme nabízet nahrávky již proběhlých školení v klientské sekci na našem webu.

Braincoaching.io

Na projektu Braincoaching.io jsem začal s partnerkou Ivanou Kronďákovou pracovat na jaře 2021, kdy finální spuštění plánujeme na podzim 2021.

Pomocí Braincoaching.io chceme pomocí lidem s nástrahami, které digitální svět ze své podstaty obsahuje, např. s poruchami koncentrace, informační přesyceností a dalšími.

Caravanguide.io

Nikdy nezapomenu na první dovolenou v obytném voze, kdy jsem ochutnal svobodu. V rámci projektu Caravanguide.io chci předat tuto nezaměnitelnou zkušenost i ostatním.

Nomádským stylem života již s rodinou žijeme několik let a za nic na světě bychom ho nevyměnili. Procestovali jsme velkou část Sardinie, pobřeží Maroka, Andalusii, ale máme v lásce i méně exotické destinace, jako je Německo anebo Polsko, které je za mě osobně nedoceněným klenotem pro jakéhokoliv milovníka svobodného životního stylu.

Finální podobu projektu plánujeme pustit v průběhu léta 2021.

Kontakt